Plan de zbor

Plan de zbor: Concursuri si Antrenamente 2022

Flight plan: Competitions and Trainings 2022

Antrenamente: / Trainings:

1. Mina 1 Mai (5 Km.)  –  Tuesday/Marti 12.07.2022
2. Codlea (12 Km.) – Friday/Vineri 15.07.2022
3. Vladeni (18 Km.)  – Tuesday/Marti 19.07.2022
4. Sercaia (30 Km.) – Sunday/Sambata 24.07.2022
5. Fiser  (55 Km.) – Thursday/Joi 28.07.2022                                                                            6. Sighisoara (85 Km.) – Tuesday /Marti 02.08.2022

Concursuri: / Races:

1. Ludus ( 140 Km) – Tuesday/Marti 09.08.2022
2. Valcele ( 180 Km) – Tuesday/Marti 16.08.2022
3. Zalau ( 250 Km) – Tuesday /Marti 23.08.2022
4. Semifinal Race Horea ( 333 Km)  – Tuesday/Marti 30.08.2022
5. Final Race Forro (Hungary- 450 Km) – Saturday/Sambata 10.09.2022

==============================================

Plan de Concursuri si Antrenamente 2021

Antrenamente:

1. Mina 1 Mai (5 Km.)  –  Vineri 16.07.2021
2. Codlea (12 Km.) – Luni 19.07.2021
3. Vladeni (18 Km.)  – Joi 22.07.2021
4. Sercaia (30 Km.) – Luni 26.07.2021
5. Fiser  (55 Km.) – Vineri 30.07.2021                                                                                          6. Sighisoara (85 Km.) – Marti 03.08.2021

Concursuri:

1. Ludus ( 140 Km) – Marti 10.08.2021
2. Valcele ( 180 Km) – Marti 17.08.2021
3. Zalau ( 250 Km) – Marti 24.08.2021
4. Semifinala Horea ( 333 Km)  – Marti 31.08.2021
5. Finala Forro (Ungaria- 450 Km) – Sambata 11.09.2021

==============================================

Plan de Concursuri si Antrenamente 2020

Antrenamente:

1. Mina 1 Mai (5 Km.)  –  miercuri 15.07.2020
2. Codlea (12 Km.) – vineri 17.07.2020
3. Vladeni (18 Km.)  – luni 20.07.2020
4. Sercaia (30 Km.) – joi 23.07.2020
5. Fiser  (55 Km.) – luni 27.07.2020                                                                                              6. Sighisoara (85 Km.) – vineri 31.07.2020

Concursuri:

1. Ludus ( 140 Km) – joi 06.08.2020
2. Valcele ( 180 Km) – joi 13.08.2020
3. Zalau ( 250 Km) – joi 20.08.2020
4. Semifinala Horea ( 333 Km)  – joi  27.08.2020
5. Finala Forro (Ungaria- 450 Km) – sambata 05.09.2020

==============================================

Plan de Concursuri si Antrenamente 2019

Antrenamente:

1. Mina 1 Mai (5Km.)  – miercuri 17.07.19
2. Codlea (12 Km.) – vineri 19.07.19
3. Vladeni (18 Km.)  – luni 22.07.19
4. Sercaia (30 Km.) – joi 25.07.19
5. Fiser  (55 Km.) – luni 29.07.19                                                                                                6. Sighisoara (85 Km.) – vineri 02.08.19

Concursuri:

1. Ludus ( 140 Km) – joi 08.08.19
2. Feleacu ( 180 Km) – joi 15.08.196
3. Huedin ( 235 Km) – joi 22.08.19
4. Semifinala Carei ( 320 Km)  – joi  29.08.19
5. Finala Foro ( Hungary)  ( 450 KM) – sambata 07.09.19

==============================================

Plan de Concursuri si Antrenamente 2018

Antrenamente:

1. Mina 1 Mai (5 Km.)  – miercuri 18.07.18
2. Codlea (12 Km.) – vineri 20.07.18
3. Vladeni (18 Km.)  – luni 23.07.18
4. Vad (30 Km.) – miercuri 25.07.18
5. Voila (50 Km.) – luni 30.07.18

6. Sighisoara (85 Km.) – vineri 03.08.18

Concursuri:

1. Iernut ( 130 Km) – vineri 10.08.18
2. Turda ( 165 Km) – vineri 17.08.18
3. Cluj ( 200 Km) – vineri 24.08.18
4. Semifinala Bobota ( 285 Km)  -sambata 01.09.18
5. Finala Tarcal ( 420 KM) -sambata 08.09.18                                                                      —————————————————————————

       6. Super Derby Kano (480 Km.) – Se va desfasura la doua saptamani de la etapa finala

 

Plan de Concursuri si Antrenamente 2017

Antrenamente:

1. Mina 1 Mai – 5 Km
2. Codlea – 12 Km
3. Vladeni – 18 Km
4. Vad – 30 Km
5. Voila – 50 Km
6. Sighisoara – 85 Km

Concursuri:

1. Iernut – 130 Km
2. Turda – 165 Km
3. Cluj – 200 Km
4. Semifinala Bobota – 285 Km
5. Finala Tarcal – 420 KM