Participanti-2023

  1. Participants – 2023

***ECHIPA  (5+1)***/  ***5 + 1 TEAM ***

      1. TARNAUCEANU IULIAN

2. OLTEAN PAUL

3. LUCA CRISTIAN

4. IUGA DORIN

5. BARBUR RADU

6. IONUT SERBAN & CIOBLEA NARCIS (2 TEAMS)

     7. STOICA NICOLAE (3 TEAMS)

     8. MANUEL MENDOZA VEGA

     9. WINKIE PIGEONS

10. TEAM MDL

11. SIEKLICKI KAZIMIERZ

12. TOMASZ MADEJ

     13. JOSE ZARZO ANTEQUERA

14. TOGOE COSMIN

15. FAMILIA FETIC

16. CIMPEAN MATEI & DAVID

17. TEAM GEORGE D. D. & CRISTIAN A. (2 TEAMS)

18. ROBBERT TEN BERGE

19. TEAM OVERDIJK & OSSENBLOK (2 TEAMS)

20. TEAM RACHIERU & ULISE

21. MITITELU DANIEL

22. TEAM HENDRIKS & SPILJARD (2 TEAMS)

23. TEAM TIBI & ADRIAN

24. NAGY GYULA

25. GABOR MIHALY

26. TEAM DENI & MIRU

27. IONUT & JOHNNY

28. SIRGHI + DOBAI

29. TEAM CHEPTEA & TERZEA

30. BRATOSIN & CHEPTEA (2 TEAMS)

     31. TUFTE / HEGLAND / LARM (4 p.)

32. GABI COMAN

     33. SUDITU GHEORGHE

34. LOFT DAVID & ANDREI PH

35. AMARIEI SEBASTIAN

36. PERSOIU DANUT DUMITRU

37. CUTIC FANICA

38. VACARUS IONUT

39. FLOREA REMUS

40. TEAM FAGARAS IONUT & PATRICK

41. NAN GIGI – PAUL – VLAD (2 TEAMS)

42. BIBI STEFANESCU (2 TEAMS)

43. STREULE CONSTANTIN + CLAUDI S.

44. MOLDOVEANU & DUMITREAN

45. CRISTI SERBAN

46. RADU SERBAN

47. MATEI SERBAN

48. RODILA IONUT

49. TEAM N (2 TEAMS)

50. BANICA + PALTIN + NEACSU

51. FAMILIA STRAVA

52. STRAVA + SINCU

53. COLUMBOFILI ADEVARATI

54. TOGOIE RARES

55. MONEA & STOICA (2 TEAMS)

56. SINCU NECULAI

57. BEDELEANU DOMENIC + DOMI

     58. IULIU BALINT

     59. CONSTANTIN PUIU

60. FAMILIA GEORGESCU

61. TOLEA T.T.

     62. ROBERT FREIXES SOLA (2 TEAMS)

63. BURICEA TONI & ALINA

64. ROSCA VALERIU

65. KALLOS LEHEL 

66. STROE ADRIAN

67. PODARU PETRE

68. COMNOIU + STEFANICA

69. BOGDAN  STEFANICA 

70. APSARA LOFT

71. DRAGOS CHIRITESCU 

72. STOICESCU & DANIELA 

73. VADU VOLOVAT 

74. FAMILIA LAZAR-PANCOTA

75. MUNTEAN VASILE 

76. CRISTI OLTEAN 

77. FAZAKAS TIBI

78. IONICA & GABI (3 p.)

79. VALENTIN CATOIU

80. STAICU & DRACEA

81. MUNTEAN LUCAS

82. MUNTEAN LAURENTIU

83. GAUST GERHARD & CIMPEAN F. (2 TEAMS)

84. GARCEA COSMIN

85. DINU + VALATUC

86. ANYEL LICA (3 p.)

87. NICOLAE & MATIAS

88. TEAM D.O.M.S.

89. FRATII VLAICU 

90. CRISTIAN G. &  MATIAS

91. NEGULICI SILVIU

92. TOTH ROBERT 

93. TEAM VLAD & VIOREL COJOCARU

94. BRATIAN FLORIN

95. BRATIAN FLORIN & TEAM BAK

96. TEAM MANOLE & MUCEANU 

97. NITU VALENTIN (3 p.)

98. PASTINA & MIHAI 

99. TATU ALEXIU & MIHAILA M. (2 p.)

100. DORINA GHEORGHE

101. RADU LOFT (4 p.)

102. FAMILIA MAFTEI

103. TEAM IONUT & RARES

     104. TEAM RUMO (4 p.)

105. SOPORAN VASILE 

106. PERSINAR VALI + LILLA + EDUARD

107. SCHADI FELLINI 

108. TEAM BANDA & CAPALNASEAN

109. FRATII CHIRANU + ORIZONT COLUMBOFIL ( 4 TEAMS)

110. EURO STAR LOFT

111. VLADAREANU & VLAD

112. LEPADATU MARIUS

113. ALIN DANIEL 

114. OZAM VALENTIN (2 TEAMS)1

115. TEAM DRAGOIU M. & PALICIUC A.