Participanti-2022

Participants – 2022-

     ***OFERTA (5+1)***/  ***5 + 1 TEAM OFFER***

1. CÂTĂ & BEBE

2. BENI & DANI

3,4. COMNOIU + STEFANICA

5. TATU ALEXIU

6. TEAM C + C

7, 8. KELEMEN CSABA

9, 10. FAMILIA FETIC

11. STROE ADRIAN

12. FAMILIA STRAVA

13. TEAM RACHIERU & ULISE

14. TEAM TIBI & ADRIAN

    15. JOSÉ ZARZO ANTEQUERA

16. TEAM N

     17. WINKIE PIGEONS

18. GAUST GERHARD & CÂMPEAN F.

19. FAM. LAZAR-PANCOTA

    20. FAMILIA SCRIPCARU

21. BĂNICĂ + PALTIN + NEACȘU

22. CRISTI ȘERBAN

23. MATEI ȘERBAN

24. RADU ȘERBAN

25. APSARA LOFT

   26. PEDRO CANTALLOPS

27. ROBBERT TEN BERGE

28. WIM VAN OVERDIJK & BERT OSSENBLOK

29, 30. TEAM DENI & MIRU

31. VLADAREANU & VLAD

32. STOICESCU & CLEOPATRA

33. BRATIAN FLORIN

34, 35. TEOO & OLY

36. MIHUȚ IONEL

37. LUCA CRISTIAN

38. AMARIEI & PRAHOVEANU TEAM

39. PRAHOVEANU & DRAGOIU TEAM

40. SCHADI-GUIDO- FELLINI

41. MONEA LORENZO

42, 43, 44. CRESCĂTORIA FORUM

45. KO VAN DOMMELEN

46. A. VAN SUIJLEKOM

47. HAN ROTTINE

48. A.P OVERWATER

49. VĂCĂRUȘ IONUȚ

50. TEAM HENDRIKS & SPILJARD

51. IONIȚA DANIEL

52, 53. MARIUS LEPADATU

    54. EUROPA STAR PIGEON

55. POPESCU VASILE ANDREI & DAVID

56. NISTOR BOGDAN

57. RODILA IONUȚ

58. CIOBLEA NARCIS

59. TEAM TĂRLUNGENI

   60. TUFTE / HEGLAND / LARM

61. TEAM SNELS & RAVENSTIJN

62. GER SIEMONS

63. STAICU & DRACEA

64. SLAWOMIR SEVERYNSKI

    65. MANUEL MENDOZA

66. PETRUȚ CLAUDIU – LAZAR

67. SZILAGYI DIETER

68. MITITELU DANIEL

69. KALLOS LEHEL

70. GIGI NAN & PAUL

71. SULICA LUCIAN

72. PAGO RACING

73. BEDELEANU DOMENIC + DOMY

74. TARNAUCEANU IULIAN

75. TEAM CHEPTEA + TERZEA

76. FRAȚII VLAICU

77. NAGY GYULA

78. CÎMPEAN MATEI & DAVID 

79. SIEKLICKI KAZIMIERZ

80. OLTEAN PAUL

81. FLOREA REMUS

82. OLR DERBY HORODNIC

 

     ***REZERVAȚI***/ ***RESERVATION***

    IULIU BALINT (1 Team= 5 p.)

    TEAM NORO (1 Team= 5 p.)

    FINN ATLE OLDEIDE

    TEAM THEODOR (1 Team= 5 p.)

   TEAM FAMILIA BIRSAN (2 Teams= 10 p.)

    TEAM KAIAK (2 Teams= 10 p.)

    SAVIN IOAN ALEXANDRU (1 Team= 5 p.)

    SCHNEIDER UDO-JÜRGEN (1 Team= 5                 p.)

BARBUR RADU (1 Team= 5 p.)

TEAM DSS (2/3 p.)

PAGO RACING (1 Team= 5 p.)

DENNY TM (1 Team= 5 p.)

FRAȚII CHIRANU (1 Team= 5 p.)

BIENIEK FAMILY LOFT

GORKA MARIAN

TADEUSZ GIERCZAK

KAMIL HARAZIN

TOMASZ MADEJ & RYSZARD POCZATEK

JUSZCZYK ROBERT

JAROSLAW JATCZAK

JONAS MIROSLAW i ROBERT

     WINKIE PIGEONS

JOHNNY + IONUȚ (1 Team= 5 p.)

TEAM STOICA & MOISE (1 Team= 5 p.)

TEAM MANOLE & MUCEANU (1 Team= 5 p.)

PERSINAR VALI + LILLA + EDUARD (3 p.)

VĂCĂRUS IONUȚ (1 Team= 5 p.)

STOIAN HORIA + VASILE (1 Team= 5 p.)

PERSOIU DANUȚ & EMIL (1 Team= 5 p.)

PETRUȚ CLAUDIU – LAZAR (1 Team= 5 p.)

LUFFY ISTVAN (1 Team= 5 p.)

TEAM TĂRLUNGENI (1 Team= 5 p.)

GEORGE GREAB (3 p.)

     STOICA NICOLAE (1 Team= 5 p.)

GIGI NAN & PAUL (1 Team= 5 p.)

ADRIAN DUMITRESCU (3 p.)

DINU + VĂLĂTUC (3 p.)

IUGA DORIN (1 Team = 5 p.)

BUNGHEZ MIHAI & ANIEL LICA